O nás

 Firma Silniční a Pozemní stavby, s.r.o. byla založena v roce 1995. Je autorizovaným prodejcem oken Noves okna s.r.o., nabízející prodej, montáž a servis plastových a hliníkových otvorových výplní z kvalitních německých profilů ALUPLAST či  hliníkových profilů ALIPLAST a REYNAERS.  Dále firma nabízí DTD a PVC parapetní desky, stínící techniku, interiérové dveře, garážová vrata a roletové systémy. Veškeré montážní práce, včetně zednických, provádíme vlastními profesionálně vyškolenými osobami s dlouholetou praxí. 

Bezplatné vypracování cenové nabídky a následné zaměření zakázky je u nás samozřejmostí. Z výše uvedených skutečností vyplývá, že naše služby jsou určeny pro seriozní zákazníky, kteří mají zájem o kvalitní výrobky a služby za rozumné ceny. Profily Aliplast a Aluplast mají podle nezávislých testů nejlepší poměr mezi cenou a užitnou hodnotou a při pravidelných srovnávacích testech také nejlepší výsledky. Naše výrobky a služby jsou určeny všem, kteří nejsou tak bohatí, aby mohli kupovat levné zboží. 

Přejeme Vám, aby jste při výběru dodavatele Vašich nových plastových nebo hliníkových výplní zvolili správné řešení, které Vám zajistí dlouholeté spokojené užívání nových výrobků.